Timeland.czwww.timeland.cz

objednávka po telefonu
Nákupní košík

Váš nákupní košik je prázdný.

Z důvodu naší účasti na výstavě "Klenoty a Hodiny" budou objednávky uskutečněné od 12.9.2017 expedovány až 19.9.2017
  • TIMELAND patří k významným partnerům iBODU – jedinečného multipartnerského bonusového programu, ve kterém získáte odměny za své nákupy rychleji než jinde.
  • Za každých 25 Kč útraty se Vám připíše 8 ibodů. Nasbírané ibody jednoduše vyměníte za zajímavé odměny podle vlastního výběru nebo za slevové poukázky.

Do iBODU jsou zapojeny
již čtyři desítky partnerů.

Se svou iBOD kartou můžete sbírat ibody za nákupy v TIMELAND, OMV, Datartu, Bambuli, FAnnu, Super Zoo a na mnoha dalších místech. V České spořitelně se Vám ibody budou připisovat za využívání bankovních služeb.

Čím více ibodů nasbíráte,
tím zajímavější odměny na Vás čekají.

V nabídce jsou již nyní stovky odměn a další stále přibývají. Ať zvolíte cokoli, nemusí Vás to stát ani korunu – zaplatíte jednoduše svými ibody. Nebo využijte poukázku na nákup ve své oblíbené prodejně. Za 450 ibodů si můžete objednat slevu 100 Kč na nákup u svého partnera.

Zapojit se do iBODU je snadné.

Nic neplatíte, jenom vyplníte pár údajů a vyberete si barvu karty. Na zadanou adresu Vám pak přijde plastová karta a praktická klíčenka, se kterými budou ibody na Vaše konto skákat o sto šest.

Další informace, kompletní pravidla programu a seznam všech partnerů najdete na www.ibod.cz nebo na bezplatné infolince iBODU 800 606 800.
YOUTUBE
shlédni videa hodinek
FACEBOOK
novinky, akce, informace
VÝPRODEJ
skladových zásob
sleva až 75%
5% SLEVVA
na celý nákup